پزشک ارشد می گوید BC داده های مربوط به کارمندان مراقبت های بهداشتی با COVID-19 را با برخی از هشدارها به اشتراک می گذارد

دکتر بانی هنری ، مأمور بهداشت استان ، می گوید که BC اطلاعاتی راجع به آزمایش مثبت تعداد COVID-19 در مورد کارکنان مراقبت های بهداشتی دریغ نمی کند ، اما وی اظهار نگرانی می کند که داده ها در سطح ملی سو mis تفسیر شوند.

آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) به سی بی سی نیوز اعلام کرده است که BC داده های مربوط به وضعیت شغلی افرادی را که آزمایش COVID-19 مثبت دارند ، متوقف کرد و این داده ها را برای اشتراک گذاری بسیار حساس دانست.

وزارت بهداشت استان در نامه ای الکترونیکی اظهار داشت: این نگرانی وجود دارد که این داده ها بتوانند سو indicate تعبیر شوند و نشان دهند که کارکنان مراقبت های بهداشتی COVID-19 را در محل کار به دست می آورند.

Henrysays بسیاری از تنظیمات دیگر وجود دارد که در آن می توانند ویروس را منقبض کنند از جمله در خانه یا سایر نقاط جامعه.

“ما اشتراک گذاری را متوقف کردیم [detailed]هنری در جلسه توجیهی روز پنجشنبه گفت: داده ها با آژانس بهداشت عمومی زیرا آنها این داده ها را به طور نادرست به اشتراک می گذارند ، اما ما داده های کل را به اشتراک می گذاریم.

این داده ها شامل چند مورد مثبت COVID-19 درگیر پزشکان ، پرستاران یا کارکنان مراقبت های بهداشتی است.

این استان اکنون اعلام کرده است که از تاریخ 4 نوامبر ، تعداد کارکنان بهداشتی و درمانی BC که از ابتدای شیوع همه گیر آزمایش COVID-19 را تجربه کرده اند ، 1،442 مورد بوده است که تقریباً 8.9 درصد از کل 16136 مورد را نشان می دهد.

تحلیلگران داده می گویند ردیابی موارد مثبت یک علامت اساسی است که می تواند نشان دهد اگر سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از حد تحت فشار قرار گرفته باشد ، آژانس فدرال نمی تواند اطلاعات بیشتری را بخاطر داشتن اطلاعات به دلیل مالکیت داده ها توسط استان انجام دهد.

“[PHAC]می تواند تأیید کند که ما از ماه ژوئن 2020 هیچ اطلاعاتی در مورد وضعیت شغلی موارد COVID-19 از استان بریتیش کلمبیا دریافت نکرده ایم “، در ایمیل ارسال شده توسط یک تحلیلگر آمار کانادا می خوانید.

Henrydenied این مورد زمانی بود که CBC از او در مورد مسئله در 15 اکتبر س askedال کرد

وی گفت: “ما اشتراک گذاری آن را متوقف نکرده ایم … ما این اطلاعات را ارائه می دهیم و مطمئناً در صورت درخواست آنها را ارائه می دهیم.”

هنری گفت مرکز کنترل بیماری BC اطلاعات شغلی را جمع آوری می کند و اخیراً تغییراتی در نحوه تعریف موارد برای جمع آوری جزئیات بیشتر صورت گرفته است ، بنابراین گزارش “کمی تغییر کرده است … اما ما مطمئناً در مورد داده های کارکنان بهداشت گزارش داده ایم.”

مأمور بهداشت استانی پیش از میلاد دکتر بانی هنری. (مایکل مک آرتور / سی بی سی)

اما جنس فون برگمنسی ، تحلیلگر داده های ونکوور ، تلاش های وی برای دستیابی به داده های شغلی تنها با ناامیدی روبرو شده است و BC تنها استانی نیست که داده های خود را محدود می کند.

وی گفت: “تلاش کلی ما برای داده ها فقط به طرز حیرت انگیزی بد است. این یک خرابکاری است.”

قرار است همه موارد COVID-19 از طریق یک فرم خاص ایجاد شده در فوریه توسط مقامات بهداشت فدرال گزارش شوند. ایده ایجاد استاندارد ملی برای جمع آوری داده ها بود.

این فرم دارای بخشی است که هر مورد را با توجه به شغل کدگذاری می کند ، از جمله اینکه آیا کارگری در مدرسه ، بیمارستان یا مرکز مراقبت طولانی مدت شاغل است.

اما اطلاعات همیشه مطابق درخواست به اشتراک گذاشته نمی شوند ، بنابراین نتیجه حاصل یک داده اطلاعات سلامت است.

به گفته تحلیلگران ، درسهایی از SARS آموخته نشده است

Mario Possamaisays COVID-19 از بسیاری از روشهای شیوع SARS در سال 2003 ، به ویژه در مورد جمع آوری داده ها ، سو mis مدیریت می شود.

در گزارشی که در ماه اکتبر به نام “زمان ترس” منتشر شد ، پوسامای ، مشاور ارشد کمیسیون SARSC 2007 ، توضیح می دهد که ردیابی عفونت های کارکنان بهداشتی نشان دهنده اهمیت مقابله سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا است.

این به مقامات کمک می کند تا انتقال انسان به انسان را سریع تشخیص دهند و به آنها اجازه می دهد واکنش مناسب نشان دهند. به عنوان مثال ، نظارت دقیق بر میزان آلودگی کارکنان مراقبت های بهداشتی در چین ، اوج جهشی را نشان داد که منجر به ارتقا اقدامات احتیاطی هوا می شود.

این به کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان “قناری در معدن ذغال سنگ” اطلاق می شود و مبارزه با یک بیماری همه گیر را با کمبود اطلاعات در مورد آنها و تلاش برای بازی هاکی با اسکیت در جایی که جبهه بود مقایسه می کند.

این گزارش پیش از میلاد به عنوان “مشکل ترین حوزه قضایی” برای ارائه “ناقص ، ناسازگار و گاه به گاه متناقض” داده های بهداشت عمومی توصیف شده است.

پوسامای در گزارش خود می گوید: “به نظر می رسد بریتیش کلمبیا به راحتی از ادامه ارائه تعداد کارکنان بهداشتی که توسط COVID 19 آلوده شده اند خودداری کرده است. این دلیل خاصی برای این کار ارائه نکرده است.”

نقاشی دیواری با حضور کارکنان مراقبت های بهداشتی در خیابان گرانویل در ونکوور. (بن نلمز / سی بی سی)

از نظر فون برگمن ، این بدان معناست که “از زمان SARS تاکنون هیچ کدام از اینها برطرف نشده است”.

وی گفت: “ما دوباره در همان آشفتگی قرار داریم.”

ژان پل سوکی ، دانشجوی دکتری اپیدمیولوژی ، “شگفت آور و نگران کننده” است که BC پیش از این اطلاعات شغلی را به اشتراک نگذاشته است ، خصوصاً از آنجا که این استان در اوایل همه گیری ، شیوع شدیدی در خانه های سالمندان داشت.

سوسی ، یکی از دانشجویان دانشگاه تورنتو ، در تلاش بود تا تکه های داده های بهداشت ملی را در یک تابلو قابل دسترسی بپیوندد ، گروه کاری COVID-19 Canada Open Data Workin را در ماه مارس تاسیس کرد.

در ماه مارس ، داوطلبان اطلاعات گزارش های خبری را رونویسی می کردند و هنوز در حال برداشتن داده ها از گرافیک برای ایجاد یک عکس فوری در سراسر کانادا هستند.

سوسی گفت: “خوب است که بتوانید اعداد خام را به اشتراک بگذارید تا مردم اطمینان داشته باشند آنچه اتفاق می افتد کاری علیه ویروس انجام می دهد.”

اما استان ها از نظر قانونی ملزم نیستند داده های بهداشتی را که جمع آوری و در اختیار دارند با دولت فدرال در میان بگذارند.

“همه [PHAC]می توانم انجام دهم یک س niceال خوب است “، گفت: فون برگمن.

PHAC در ابتدا در 14 اکتبر به CBC گفت که BC اطلاعات شغلی را به اشتراک می گذارد ، اما بعداً این بیانیه را اصلاح کرد و داده های دریافتی آژانس را فقط برای ماه ژوئن توضیح داد. این اداره می گوید که در حال مذاکره با استان برای به دست آوردن این اطلاعات است.

درخواست اطلاعات بیشتر هنوز توسط وزارت بهداشت BC ، که اطمینان خاطر می دهد کارکنان بهداشت عمومی به طور مداوم وضعیت COVID-19 و میزان مثبت بودن را برای ایمن نگه داشتن مردم کنترل و ارزیابی می کنند ، پاسخ داده نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>