پلوتون در تلاش برای شناخته شدن به عنوان “بیش از یک شرکت دوچرخه” نام تجاری خود را تغییر داد.

Peloton در حال تغییر نام تجاری قابل توجهی است و هویت خود را به عنوان فروشنده دوچرخه های ورزشی لوکس و تجهیزات برای یکی از فناوری های بهداشتی برای همه کنار گذاشته است.

لسلی برلند، مدیر ارشد بازاریابی در بیانیه‌ای کتبی سه‌شنبه گفت: «ما دیدگاه‌ها را از خانه به همه جا تغییر می‌دهیم، علاقه‌مندان به تناسب اندام به افراد در همه سطوح، انحصار به فراگیر بودن در همه اعضای فعلی و آینده Peloton».

این شرکت قیمت گذاری جدیدی را برای عضویت لایه ای ارائه کرد که از 12.99 دلار آمریکا تا 24 دلار آمریکا در ماه متغیر است و گفت که برنامه آن اکنون بیشترین تعداد کلاس های رایگان را از زمان راه اندازی خود در ژوئن 2018 ارائه می دهد.

در حالی که برای اولین بار به عنوان تامین کننده دوچرخه های ورزشی گران قیمت متصل به اینترنت که به افراد اجازه می داد احساس حضور در باشگاه را در خانه شبیه سازی کنند، به شهرت رسید، این شرکت اخیراً بسیاری از تمرینات غیر دوچرخه را اضافه کرده است، از جمله پیاده روی، یوگا، مدیتیشن. و برنامه های مختلف قدرت و تهویه.

این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که بیش از نیمی از تمام تمرینات Peloton مربوط به دوچرخه سواری در سه ماهه گذشته نبوده و تاکید می کند که چگونه این شرکت در حال تبدیل شدن به “بیش از یک شرکت دوچرخه سواری” است.

مدیر عامل شرکت، بری مک کارتی، کمی بیش از یک سال پیش جایگزین جان فولی، بنیانگذار آن شد تا کسب و کاری را اصلاح کند که مشکلات متعددی از اشتباهات بازاریابی گرفته تا فراخوان ها داشته است. او تلاش زیادی کرده است تا تمرکز شرکت را از سخت افزار گران قیمت به نرم افزار و یک اپلیکیشن مبتنی بر هزینه تغییر دهد.

در ماه اکتبر، این شرکت اعلام کرد که حدود 500 شغل را به اضافه 800 اخراج در ماه آگوست کاهش می دهد. همچنین شبکه توزیع آمریکای شمالی خود را بست و کار تحویل را به ارائه دهندگان شخص ثالث منتقل کرد.

پلوتون رشد فروش باورنکردنی را در اوج شیوع ویروس کرونا تجربه کرد. قیمت سهام شرکت نیویورک در سال 2020 بیش از پنج برابر شد و در میان محدودیت‌هایی که دوچرخه‌ها و تردمیل‌های گران قیمت آن را در میان مشتریانی که برای شرکت در تمرین‌های تعاملی پرداخت می‌کنند، محبوبیت پیدا کرد.

فروش در سال 2021 شروع به کاهش کرد زیرا واکسن‌ها به مردم اجازه می‌داد آزادانه‌تر از خانه‌های خود تردد کنند، از جمله بازدید از باشگاه.

پس از رسیدن به بالاترین رقم بیش از 160 دلار آمریکا در هر سهم در سال 2021، پلوتن از آن زمان تاکنون به طور پیوسته سقوط کرده است. سهام در روز چهارشنبه به قیمت بیش از 7 دلار آمریکا در حال تغییر بودند که حدود سه درصد در روز کاهش داشت.