پین های “کم شنوا” به کاهش سوerstand تفاهم COVID-19 کمک می کنند

یک دکمه کوچک برای برخی از جزایر که مشکل شنوایی دارند ، به ویژه با شیوع بیماری COVID-19 ، موانع بیشتری برای درک ایجاد می کند ، تفاوت زیادی ایجاد می کند.

مقامات دارای Hear PEI استفاده از پین ها را ترویج می دهند ، این نشان می دهد که فرد دارای مشکل شنوایی است.

داریا والکنبورگ ، رئیس مشترک Hear PEI گفت: “افرادی که سنجاق را می پوشند واکنش بسیار مثبتی نشان می دهند.”

“همه به این سنجاق اشاره نمی کنند اما مطمئناً تفاوت در نحوه برخورد شما را متوجه خواهید شد. مردم کمی بلندتر صحبت می کنند ، تمایل دارند با شما روبرو شوند تا بتوانید کمی بهتر آنها را بشنوید. فقط مردم کمی صبر بیشتری خواهد داشت. “

ماسک ، سپر ، بر همه موانع حاکم است

ماسک هایی که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا طراحی شده اند می توانند صدای افراد را خفه کنند و اگر ماسک هایی از پلاستیک شفاف ساخته نشوند ، فردی که مشکل شنوایی دارد ، نمی تواند حرکات لب را به عنوان سرنخی برای گفته ها ببیند.

این یکی از چندین طرح پین است که توسط Hear PEI ارائه شده است. (فیلم PEI / YouTube را بشنوید)

سپس پلکسی گلاسبارهای طراحی شده برای محافظت از کارگران در برابر انتقال ویروس وجود دارد که همچنین می تواند شنیدن سخنان را دشوارتر کند.

و سرانجام ، محدودیت های همه گیری در روزهای ابتدایی به این معناست که افراد نمی توانند در طی برخی از قرارهای ملاقات های پزشکی ، خویشاوندی با خود داشته باشند.

والکنبورگ گفت: “همه چالش ها ، آنها به نظر کوچک می آیند ، اما شروع به افزایش می کنند.”

“بارها پیش آمده است که به موقعیتی می رسید که مردم نمی دانند شما دچار کم شنوایی شده اید. گاهی اوقات ممکن است کمی مسیر دشوار باشد.”

چندین طرح ارائه شده است

Hear PEI از چندی پیش توزیع پین های کوچک و ساده را با حروف “سخت شنوایی” آغاز کرد ، اما اکنون آنها دکمه های اندازه کمپین را با اندازه تقریباً شش سانتیمتر در یک طرح ساده (با قیمت 2 دلار) یا یکی از چندین طرح (با قیمت 4 دلار) ارائه می دهند. . یکی از مدل های ساده پین ​​دارای کلمات به دو زبان فرانسوی و انگلیسی است.

والكنبورگ گفت: “ما فقط یك نسخه تعطیلات را ارائه داده و در سال جدید یك برگ برگ افرا را عرضه خواهیم كرد.”

وی گفت جزیره نشینانی که سنجاق به پا کرده اند “پیدا کردن این امر به آنها کمی اعتماد به نفس بیشتری در بیرون رفتن و مستقل بودن می دهد. این کمی دید را فراهم می کند که به دیگران اجازه می دهد بدانند شما همیشه نمی توانید آنچه را که در حال شنیدن است درک کنید یا درک کنید. گفت

“برای برخی از افراد این نقطه اوج است که به آنها اجازه می دهد کارهایی را انجام دهند که به طور معمول از انجام آنها اطمینان ندارند. این فقط برخی از شرمندگی را کاهش می دهد.”

اگر شما علاقه مند به خرید پین هستید ، می توانید یک ایمیل به [email protected].

اطلاعات بیشتر از CBC PEI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *