گروه بارها و رستوران‌های دانلی ونکوور برای محافظت از طلبکاران پرونده تشکیل می‌دهند

شرکت مدیریت رستوران و میخانه مشهور ونکوور Donnelly Group اعلام کرد که به دنبال حمایت از طلبکار است.

در یک خبر، این شرکت اقدام برای شروع رسیدگی تحت قانون ترتیبات بستانکاران شرکت ها (CCAA) را “استراتژیک” خواند و دلیل آن را تأثیرات همه گیری جهانی عنوان کرد.

این شرکت دارای 11 موسسه در ونکوور است، از جمله میخانه Lamplighter در Gastown و Bomber Brewing craftbrewery. همچنین دارای سه میخانه در تورنتو و سه آرایشگاه زیر نظر Barber & Cobrand است.

جف دانلی، مدیر عامل شرکت، گفت: «علیرغم تصور اغلب شگفت‌انگیز این پرونده، این یک ابزار مالی سازنده در مقابل مخرب است که ابتدا ثبات و سپس رشد را برای کسب‌وکارهای ما که در صنعت مهمان‌نوازی درگیر هستند، به ارمغان می‌آورد.

جف گیگنارد، مدیر اجرایی اتحادیه دارندگان مجوز نوشیدنی از بریتیش کلمبیا، گفت که این بخش، به طور کلی، با تورم، کمبود نیروی کار، و مجبور به پرداخت وام‌های معوقه گرفته شده در طول همه‌گیری مبارزه می‌کند.

گیگنارد می‌گوید: «از دیدگاه صنعت، حدود نیمی از کل صنعت مهمان‌نوازی یا در حال از دست دادن پول هستند یا در حال حاضر به سختی از بین می‌روند. “وقتی می شنوید که هر مکان خاصی درخواست حمایت از طلبکار یا وارد شدن به مراحل ورشکستگی را می دهد، فقط یک اظهار نظر غم انگیز در مورد اینکه در حال حاضر اداره یک تجارت مهمان نوازی چقدر دشوار است.”

Donnelly Group قبلاً ردپای بسیار بیشتری در ونکوور داشت، اما در سال‌های گذشته خود را از تعدادی از مکان‌ها کنار گذاشته است.

این شرکت در سال 2017 زمانی که سایت سابق Railway Club را که یک مکان محبوب موسیقی زنده در خیابان Dunsmuir بود، تصاحب کرد.

در این خبر، گروه Donnelly گفت که به عملیات تخصیص و حفظ روابط کارکنان و تامین کنندگان در طول فرآیند CCAA ادامه خواهد داد.

شرکت با درک نیاز به عبور از این زمان‌های سخت و حفظ رفاه کارکنان خود، قصد دارد به همکاری با وام دهنده خود برای بازنگری در شرایط وام‌های موجود، بازسازی بدهی‌های مورد نیاز برای زنده ماندن از همه‌گیری و ظهور ادامه دهد. سازمان قوی تر،” در بیانیه خبری آمده است.