BC اقدامات جدید گسترده ای را برای کنترل COVID-19 ، از جمله ماسک های اجباری ، انجام می دهد

دکتر بانی هنری ، افسر بهداشت استان ، قوانین جدید گسترده ای را برای کنترل شیوع COVID-19 ، از جمله ماسک های اجباری در فضای عمومی و خرده فروشی های داخلی و محدود کردن اجتماعات اجتماعی به اعضای خانواده فقط برای همه در سراسر سال قبل از میلاد ، اعلام کرده است.

دستورالعمل ها و دستورالعمل های جدید درحالی است که 538 مورد دیگر بیماری ناشی از ویروس کرونا ویروس جدید در سال قبل از میلاد تأیید شده و یک نفر دیگر درگذشته است. از روز پنجشنبه ، 6،929 مورد فعال ویروس در سراسر استان وجود دارد که بالاترین کل تاکنون است ، از جمله رکورد بالا 217 بیمار در بیمارستان ، که 59 نفر از آنها تحت مراقبت های ویژه هستند.

هنری روز پنجشنبه در حالی که لیست طولانی از اقدامات جدید را برای جلوگیری از موج دوم COVID-19 اعلام کرد ، گفت: “ما شاهد انتقال بیشتر جامعه و تأثیرات آن بر بیمارستانهای خود در تمام مناطق استان هستیم.”

“ما باید فشارهای روانی را در سیستم های مراقبت های بهداشتی خود از بین ببریم ، در غیر این صورت افرادی که همه نوع نیاز فوری به مراقبت دارند ، آسیب خواهند دید.”

وی خاطرنشان کرد که در هفته گذشته ، فردی در 30 سالگی به دلیل ویروس جان خود را از دست داد و ثابت کرد که هیچ کس در برابر COVID-19 آسیب پذیر نیست.

جلسات عمومی هنری شامل یک لیست طولانی از دستورات و توصیه های جدید است که زندگی اجتماعی و فعالیتهای تفریحی کلمبیایی بریتانیا را در تلاش برای رسیدگی به تعداد موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از ویروس به شدت محدود می کند.

وی گفت که دستور قبلی را برای محدود کردن اجتماعات اجتماعی در مناطق Fraser Health و Health Coast Coast ونکوور تا 7 دسامبر تمدید کرده و آن را در کل استان اعمال می کند.

این بدان معناست که هیچ کس نباید به دلایل اجتماعی با کسی در خارج از خانه اصلی خود ملاقات کند ، اگرچه یک پیاده روی از راه دور با یکی از دوستان خود و یا ترتیب دادن برای پدربزرگ و مادربزرگ برای تحویل گرفتن بچه ها از مدرسه هنوز قابل قبول است. هنری گفت ، افرادی که به تنهایی زندگی می کنند می توانند “حباب” انحصاری کوچکی را با یک یا دو نفر دیگر ایجاد کنند.

با اعلام مجموعه گسترده ای از دستورات جدید بهداشت عمومی که روز پنجشنبه اعلام شد ، دکتر بانی هنری از جوانان و جوانان بزرگسال قبل از میلاد درخواست می کند تا به سهم خود در کاهش شیوع COVID-19 عمل کنند. 0:52

وی همچنین در مورد مقاومت طولانی مدت در برابر مأموریت های ماسک عمومی تغییر مسیر داده و از وزیر امنیت عمومی مایک فارنورث خواسته است که الزام کارگران و مردم را برای استفاده از پوشش صورت در تمام محیط های خرده فروشی ، رستوران ها و فضاهای عمومی داخلی ، از جمله مکان های مشترک محل کار ، به جز هنگام خوردن یا آشامیدن

سفارش برای ماسک های اجباری از روز پنجشنبه موثر است. شامل مدارس نمی شود.

فعالیت های تناسب اندام گروه داخلی در معرض خطر ، از جمله تمرینات با فاصله زیاد ، کلاس های یوگای گرم و چرخش نیز به حالت تعلیق در خواهد آمد.

اقدامات دیگری که روز پنجشنبه اعلام شد عبارتند از:

  • تمام رویدادهای اجتماعی و اجتماعی در محیط داخلی و فضای باز برای دو هفته آینده به حالت تعلیق در می آیند ، حتی اگر زیر 50 نفر نباشند.
  • خدمات ایمانی حضوری به حالت تعلیق درآمد.
  • هیچ تماشاگری در هر نوع ورزش در محیط داخلی یا فضای باز مجاز نیست و برای ورزش در خارج از جامعه محلی سفر نمی کند.
  • از مشاغل خواسته شده است كه هرگونه بازگشت به دفتر كارمنداني كه در خانه كار كرده اند به حالت تعليق درآيد.
  • همچنین به آنها گفته شده كه آیا مناسب بودن برنامه های ایمنی و پیروی از آنها را ارزیابی كنید.
  • بازرسی از مشاغل و اجرای دستورات بهداشت عمومی در حال افزایش است.
  • مقامات از هرکسی خواسته اند که به دلایل غیر ضروری به خارج از جوامع خود سفر نکنند و از مردم سایر استان ها می خواهند سفرهای خود را به اینجا موکول کنند.
  • مراسم تشییع ، عروسی و غسل تعمید تا زمانی که کمتر از 10 نفر درگیر باشند و پذیرایی وجود نداشته باشد مجاز است.
  • جلسات گروه پزشکی شامل جلسات حمایت از اعتیاد تا زمانی که برنامه های ایمنی COVID اجرا شود مجاز است.

شیوع ویروس در سیستم های بهداشتی و محیط های کاری

دستورات منطقه ای در مورد اجتماعات اجتماعی در اصل برای یک دوره دو هفته ای در 7 نوامبر اجرا شد تا تلاش کند جلوی شمارش سریع پرونده های BC را بگیرد.

اما از آن زمان به بعد تعداد آنها همچنان افزایش می یابد و هنری گفت که او در مورد میزان انتقال در محیط های مراقبت های بهداشتی و اجتماعات جامعه در سراسر استان دیده شده است.

وی گفت: الگویی از انتقال بیماری در محیط های کاری نیز وجود داشته است ، به طور عمده وقتی همکاران برای ناهار یا محل کار با هم دور هم جمع می شوند. بخشی از راهنمای جدید روز پنجشنبه به مشاغل ، اتخاذ تدابیری برای جلوگیری از وقوع آن است.

کلیه فعالیتهای تناسب اندام گروههای داخل سالن نیز در 7 نوامبر به حالت تعلیق درآمد ، اگرچه برخی از آنها مجاز به بازگشایی در این هفته در منطقه بهداشت ساحلی ونکوور پس از تأیید برنامه های جدید ایمنی توسط کارمندان بهداشت عمومی شدند. هنری روز پنجشنبه گفت که مصوبات برای بازگشایی برای مشاغل پر خطر لغو شده است و سایر فعالیت های تناسب اندام گروه های داخلی از نزدیک مشاهده می شود.

به روزرسانی روز پنجشنبه همچنین شامل چهار شیوع جدید در تنظیمات مراقبت های بهداشتی است. اکنون 40 شیوع فعال در مراکز مراقبت طولانی مدت و کمک به زندگی و 19 مورد در واحدهای مراقبت های حاد بیمارستان ها وجود دارد.

همچنین یک شیوع جامعه جدید در محل کار LNG کانادا در کیتیمات وجود دارد که در آن 14 نفر آزمایش مثبت داده اند.

علیرغم اخبار دلسردکننده و احتمال چند هفته آینده ، هنری گفت که در انتهای تونل چراغی وجود دارد که اخبار مثبت بیشتری در مورد واکسن یا حتی چندین واکسن مثبت می شود.

وی فراخوانی از همه صادر کرد تا قدم بلند کنند و به نوبه خود عمل کنند تا منحنی دوباره به عقب برگردد.

وی گفت: “من می خواهم به جوانان و جوانان متوسل شوم: به ما کمک کنید. من می دانم که این کار چقدر سخت بوده است.”

“جوانان ثابت کرده اند که از مقاومت برخوردارند. من از همه شما می خواهم که به شما احتیاج دارم. من به شما نیاز دارم که ابرقهرمان باشید. قدم بگذارید ، خط را حفظ کنید ، به همه ما کمک کنید تا از این طریق عبور کنند.”

در همین حال ، آدریان دیکس ، وزیر بهداشت گفت که BC اکنون 702 ردیاب تماس اضافی استخدام کرده است و بیش از 100 نفر پیشنهادی برای پیوستن به تیم و 434 مصاحبه دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>