Blue Jays می گویند که رنوس بیسبال را به یک “تجربه عالی” تبدیل می کند، اما طرفداران نگران هستند که قیمت آن ها کاهش یابد.

تورنتو بلو جیز ممکن است در انتهای جدول رده بندی AL East مساوی باشد، اما این تنها دلیل ناراحتی برخی از هواداران نیست.

پس از ارسال ایمیلی در ماه آوریل برای دارندگان بلیط فصل در مرحله بعدی بازسازی 300 میلیون دلاری مرکز راجرز، برخی از طرفداران قدیمی جیز از اینکه متوجه شدند صندلی های مورد علاقه آنها در کاسه پایین دیگر وجود نخواهد داشت و با افزایش شدید قیمت مواجه خواهند شد، وحشت کردند. آنها می خواهند همچنان دارنده بلیط فصل باشند و صندلی های جدیدی را انتخاب کنند.

برخی از طرفداران به رسانه ها گفتند که به آنها گفته شده است که صندلی های جدید 10 برابر بیشتر از جایگاه فعلی آنها هزینه دارد. یکی از خانواده ها در تورنتو استار خاطرنشان کردند که برای دو بلیط حدود 15000 دلار پرداخت کرده اند، اما احتمالا اکنون باید بیش از 137000 دلار برای دو بلیط هزینه کنند. صندلی های جدید

طبق یک انتشار خبری، تغییرات در پارکینگ شامل سه “باشگاه برتر” جدید است که در فصل 2024 افتتاح خواهند شد. باشگاه ها نوید یک “تجربه ورزشی فوق العاده و عالی” را می دهند.

به عنوان مثال، Home Plate Club نه تنها صندلی هایی را مستقیماً پشت بشقاب خانه ارائه می دهد، بلکه عضویت شامل کارکنان اختصاصی برای پاسخگویی به نیازهای شما، سهولت بهینه رسیدن و خروج از محل تعیین شده Home Plate Club، ابتدا دسترسی به یک فضای ناهار خوری خصوصی است. یک بار خصوصی با خدمات فقط اعضا و اتاق شامپاین صمیمی.”

فقط سپرده عضویت در باشگاه ممتاز 2024 (برای «دسترسی اولویتی») 1000 دلار هزینه دارد. باشگاه ها در زیر قرار خواهند گرفت “کاسه پایینی کاملاً دوباره تصور شده”، جایی که برخی از جانبازان در بخش های 100 سطحی سال هاست که بازی ها را در همان صندلی ها تماشا می کنند.

در رسانه‌های اجتماعی، جوک‌هایی در مورد جی‌های آبی پیچید.نوسازی“هواداران آنها؛ دیگران جییز را بیسبالن می نامند”ورزش نخبه گرا

یک نفر: “جیزها به آنچه تیم های دیگر انجام داده اند می رسند؛ یک تجربه ورزشی زنده جدا شده با امکانات “VIP” فقط برای دسترسی به ثروتمندترین طرفداران. آنها دیگر مجبور نخواهند بود به جایی نزدیک به افراد عادی بروند.” در ماه آوریل در توییتر نوشت.

اما مارک شاپیرو، رئیس و مدیرعامل Blue Jays می‌گوید که تغییرات به طرفداران چیزی می‌دهد که آنها می‌خواهند: «تجارب ممتاز».

شاپیرو در بیانیه ایمیلی به CBC گفت: «انواع تجربیات سرگرمی که طرفداران به دنبال آن هستند، از زمانی که مرکز راجرز در سال 1989 افتتاح شد، به طرز چشمگیری تکامل یافته است، و پارک بال ما در حال حاضر در مقایسه با MLB و دیگر مکان‌های سرگرمی در تورنتو، دارای کمترین گزینه‌های تجربه برتر است. اخبار.

“مرحله بعدی بازسازی، امکانات بیشتری را معرفی می کند که می دانیم طرفداران Blue Jays خواهان تجربه های ممتاز قانع کننده ای هستند که به طور منحصر به فردی برای منطقه بزرگ تورنتو ارائه می شود.”

معاون اجرایی آنوک کاروناراتنه این بیانیه ایمیلی گفت: همه تغییرات توسط طرفداران “محرک و طراحی شده اند”.

در کاسه پایینی، این شامل همه چیز است، از صندلی‌های پهن‌تر هر کدام با یک جا لیوانی، دسترسی بهتر، و مناظر خاص بیسبال، علاوه بر مهمان‌نوازی ممتاز.»

تماشا | داخل مناطق هواداران جدید در مرکز راجرز:

داخل هواداران جدید مرکز راجرز

طرفداران بیسبال اولین نگاه خود را به مرکز تازه بازسازی شده راجرز در تورنتو می بینند و گرگ راس از CBC ما را به داخل می برد.

احتمالاً باید آنها را رها کنم

مت مک للانهاس از فصل 2016 بلیط های فصلی داشت، اما نه در کاسه پایین. صندلی‌های او در بالاترین سطح 500 قرار دارند، جایی که او هنوز برای دو صندلی 3400 دلار می‌پردازد و قیمت‌ها در چند سال گذشته “بیش از تورم” افزایش یافته است.

او به سی‌بی‌سی نیوز گفت: “آن را دریافت کنید. آنها “گنبد” را دوباره ساخته‌اند. و من واقعاً اهمیتی نمی‌دهم.

او می‌خواهد از تیم حمایت کند و دوست دارد بخشی از این تجربه باشد، و خاطر نشان می‌کند که از یک کودکی طرفدار بوده است. وقتی او در مرکز شهر زندگی می کرد، سالیانه به 40 بازی می رفت. اکنون که او به خارج از تورنتو نقل مکان کرده است، هنوز به 10 یا 15 بازی می رسد و برای بقیه صندلی هایش را به اشتراک می گذارد یا می فروشد.

مردی در تورنتو بلو جیز و زنی عینکی برای عکس گرفتن لبخند می زنند و روی صندلی های استادیوم نشسته اند.
مت مک للان، سمت چپ، و ملیسا ویدیفیلد، در صندلی‌های بلیت فصلی 500 سطح خود، بازی Jays را در مرکز راجرز تماشا می‌کنند. او می‌گوید اگر قیمت بلیط‌های فصلی‌اش به اندازه برخی دیگر افزایش پیدا می‌کرد و او مجبور به انتخاب می‌شد، احتمالاً باید آنها را رها می‌کرد. (مت مک للان)

مک‌للان می‌گوید که عصبانیت برخی از طرفداران در کاسه پایینی را که افزایش قیمت بیش از حد احساس می‌کنند را درک می‌کند.

مک‌للان با اشاره به گزارش‌های رسانه‌ها مبنی بر افزایش شدید قیمت‌های فروش گفت: «اگر من در 100 سال بودم، اگر آنها تا این حد بالا می‌رفتند، خیلی عصبانی می‌شدم.

“اگر من در آن موقعیت بودم و مجبور بودم انتخاب کنم، احتمالا باید آنها را رها می کردم.”

مک‌للان به‌عنوان دارنده بلیط فصل، ایمیلی دریافت کرد که او را از «تجربه‌های برتر» که به مرکز راجرز می‌آمد، مطلع کرد.

او گفت: «این کمی بد است زیرا آنها واقعاً دوستدار هواداران نیستند، بلکه بیشتر دوستدار شرکت‌ها هستند.

“هواداران تغییر کرده اند”

چری برادیش، دانشیار بازاریابی ورزشی در دانشگاه متروپولیتن تورنتو و مدیر آزمایشگاه آینده ورزش گفت: در پایان روز، ورزش یک تجارت است. ملاحظات مالی اغلب باعث تصمیم گیری می شود.

او به سی‌بی‌سی نیوز گفت، اما برنامه‌ها باید با «احترام و توجه زیادی به مشتریان اصلی و طرفداران ما» متعادل شوند.

به نظر می رسد که آنها سعی می کنند با طرفداران نسل بعدی صحبت کنند و فرصت هایی ایجاد کنند که طرفداران دیگر بتوانند وارد شوند و ورزش را به روش های مختلف مصرف کنند.”

تماشا | بازگشت جییز به قوانین جدید، ورزشگاه‌های جدید:

آبی جییز به قوانین جدید، استادیوم بازسازی شده بازگشت

تورنتو بلو جیز روز سه‌شنبه با امید به فصلی دیگر، قوانین جدید به منظور سرعت بخشیدن به بازی و یک استادیوم بازسازی‌شده برای هواداران، به میادین خود بازگشتند.

بر اساس گزارش فوربس، پس از رکود فروش پس از همه‌گیری، حضور در بازی‌های لیگ برتر بیسبال بالاخره شروع به افزایش کرد و در آوریل نسبت به سال گذشته پنج درصد افزایش یافت. برادیش گفت، اما جریان‌های درآمد ورزش حرفه‌ای هنوز در برخی مناطق “راکد” هستند، بنابراین شرکت‌ها به دنبال جریان‌های جدیدی مانند بازسازی مرکز راجرز هستند تا به یک تجربه تبدیل شود.

او گفت: «این بسیار در خط مقدم بازاریابی ورزشی در سراسر آمریکای شمالی قرار گرفته است.» طرفداران و طرفداران تغییر کرده اند.

مک‌للان، دارنده بلیت‌های فصل 500 سطح، می‌گوید که تمام باشگاه‌های جدید تجربه خوبی به نظر می‌رسند، حتی اگر او هرگز نتواند از پس آن بربیاید.

“و من نمی دانم که آیا می خواهم.”