CRA به 213000 كانادایی هشدار می دهد كه ممكن است مجبور به پرداخت مازاد پرداخت های CERB باشند

آژانس درآمد کانادا می گوید این هشدار در مورد 213000 کانادایی است که ممکن است از طریق برنامه CERB (پاسخ اضطراری کانادا) (CERB) دو بار به آنها پرداخت شده باشد که می تواند برای بازپرداخت پول نامیده شود.

آژانس می گوید ، اما بازپرداخت بلافاصله درخواست نمی شود. CRA جمع آوری بدهی ها را برای مدت زمان اضطراری همه گیر متوقف کرده است.

“آژانس درآمد کانادا (CRA) نامه هایی را برای افرادی صادر کرده است که ممکن است از مزایای پاسخ اضطراری کانادا (CERB) از هر دو سرویس کانادا و CRA درخواست کرده باشند و از آنها خواسته می شود مبلغی را به CRA بازپرداخت کنند” ، CRA سخنگو در یک ایمیل گفت: “این نامه ها به پرداخت فوری احتیاج ندارند ، بلکه آنها به م taxدی اطلاع می دهند که ممکن است الزامی برای بازپرداخت مبالغ دریافتی وجود داشته باشد.

“وقتی مسئولیت انجام این کار را داشته باشیم ، از جمله جمع آوری بدهی های مربوط به پرداخت های CER ، فعالیت های مجموعه را از سر خواهیم گرفت.”

CRA در حال پاسخ به س Cال CBC درمورد افرادی بود که از آنها خواسته می شود مزایای بیماری همه گیر را بازپرداخت کنند. طبق گزارشات ، هنوز هم به افراد توصیه می شود هر صندوق CERB را تا پایان سال بازپرداخت کنند ، هشدار می دهند که اگر این کار را نکنند ، مبلغ در برگه های مالیات T4A ظاهر می شود و باید به عنوان درآمد مالیات سال آینده گزارش شود برگشت.

“یک اشتباه صادقانه”

در ایمیل های CBC News در مورد بازپرداخت های احتمالی ، CRA مراقب بود از اینکه همه کسانی که نامه های الکترونیکی اخطار می دهند که ممکن است مجبور به بازپرداخت پول CERB باشند ، جلوگیری کرده و در هر نوع رفتار غیراخلاقی گرفتار شده اند.

سخنگوی CRA خاطرنشان کرد که “متقاضیان ممکن است هنگام درخواست اقدام به اشتباه صادقانه کنند” برای CERB.

سخنگوی گفت ، همچنین ممکن است برخی از کسانی که نامه های مربوط به بازپرداخت دریافت کرده اند ، پول را داوطلبانه برگردانده اند ، یا پول را به اشتباه به جای CRA به سرویس کانادا بازپرداخت کرده اند.

طبق آخرین آمار ، 945،000 بازپرداخت سود عادی از جمله CERB و مزایای دانشجویی اضطراری کانادا از طریق گزارش آنلاین حساب من CRA انجام شده است. این تعداد زیاد ناشی از سردرگمی در نحوه درخواست مزایا در روزهای ابتدایی همه گیری است.

هفته گذشته ، یک محافظه کار ابراز نگرانی در مورد ارقام CRA نشان داد که بیش از 800000 پرونده ساز غیر مالیاتی پرداخت های CERB را دریافت کرده اند. اما چندین اقتصاددان سریع فهمیدند که کانادایی ها می توانند واجد شرایط CERBeven باشند ، اگر قبلا مالیات ثبت نکرده اند و فقط افرادی که بدهکار CRA هستند ، برگه بازگشت

برای کانادایی هایی که مجبورند برخی مزایای بیماری همه گیر را پس دهند ، CRA می گوید با توجه به توانایی پرداخت آنها ، می تواند تنظیمات مختلفی را ایجاد کند.

در مواردی که CRA نمی تواند با یک م taxدی به چنین توافقی برسد ، اقدامات مربوط به مجموعه ها را انجام می دهد. سخنگوی گفت که این اقدامات در طول همه گیر نگه داشته می شود اما ممکن است شامل برداشتن مالیات و بازپرداخت مالیات در آینده یا دستمزد باشد.

CRA همچنین به کانادایی ها هشدار داده است که از کلاهبرداری های بازپرداخت CERB ، از جمله متن ، ایمیل یا تماس تلفنی که به نظر می رسد از CRA آمده و از آنها پول یا اطلاعات شخصی می خواهند ، آگاه باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>