Lightspeed شرکای تجاری مبتنی بر ابر ایالات متحده ShopKeep را با قیمت 440 میلیون دلار خریداری می کند

شرکت Lightspeed POS Inc 440 میلیون دلار پول نقد و سهام را برای به دست آوردن تجارت تجاری مبتنی بر ابر در ایالات متحده و تقویت پشتیبانی از مشاغل کوچک و متوسط ​​که در طی همه گیر COVID-19 مبارزه می کنند ، جمع می کند.

لایت اسپید مستقر در مونترال روز پنجشنبه گفت که 145.2 میلیون دلار پول نقد پرداخت می کند و در معامله خرید ShopKeep Inc 9.5 میلیون سهام رأی زیردست منتشر می کند.

Lightspeed بسترهای تجاری مبتنی بر ابر را به مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد ، در حالی که ShopKeep به 20000 مشتری رستوران و خرده فروشی آمریکایی خود کمک می کند هر نوع پرداخت را بپذیرند و ردیابی خودکار موجودی کالا ، مدیریت کارمندان و گزارش فروش بی درنگ را ارائه می دهد.

داکس داسیلوا ، مدیر اجرایی Lightspeed در تماس تلفنی صبحانه با تحلیلگران گفت: “ShopKeep به ما کمک می کند تا تیم مدیریتی مقیاس و متشکل به حضور ما در ایالات متحده و همچنین یک تجارت سرمایه بسیار پیشرفته که از آن استفاده می کنیم ، باشد.”

“ما از همکاری های زیادی که با این ترکیب می بینیم هیجان زده هستیم و فکر می کنیم این یک ترکیب برجسته در فضای ما خواهد بود.”

این معامله در حالی صورت می گیرد که لایت اسپید از دست دادن 19.5 میلیون دلار آمریکا یا 20 سنت هر سهم برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر خبر داد.

این در مقایسه با از دست دادن 10.1 میلیون دلار آمریکا یا 12 سنت هر سهم در سه ماهه مشابه سال گذشته است.

درآمد حاصل از سه ماهه دوم شرکت فناوری پرداخت دیجیتال در مجموع 45.5 میلیون دلار بود در حالی که در سه ماهه مشابه سال گذشته 28 میلیون دلار بود.

نتایج و معاملات موجب شد سهام Lightspeed جهشی تقریباً 14 درصدی یا 6.15 دلاری داشته باشد تا در معاملات بعد از ظهر به 51.60 دلار برسد.

تحلیلگران همچنان به تماشای شرکتهایی مانند Lightspeed با دقت در طی همه گیر شدن بیماری ادامه می دهند زیرا COVID-19 موجی از علاقه را به راه حل های تجارت الکترونیکی از مارک هایی مانند Shopify Inc. و Square برانگیخته است.

با داشتن فروشگاه ها و رستوران ها در سرتاسر جهان در ایالت های مختلف تعطیل ، بسیاری به دنبال راه حل هایی برای کمک به آنها برای بازپس گیری هر یک از ترافیک مواد غذایی و پول نقدی هستند که در طول یک سال عادی به دست می آورند.

تحویل و فروش آنلاین در حفظ و نگهداری اینگونه مشاغل مهم و مهم بوده و Lightspeed از توجه بیشتر استفاده کرده است.

داسیلوا گفت: “مشاغل مستقل به طور فزاینده ای سیستم های قدیمی را رها می كنند و از راه حلهای Lightspeed استقبال می كنند ، روندی كه در این سه ماه تسریع می شود.”

این شرکت راه حل تجارت الکترونیکی را برای رستوران های ارائه دهنده کمک به مشاغل قدیمی انتقال آنلاین با رسانه های اجتماعی و خدمات تحویل ارائه داده است. این برنامه همچنین یک ترفند سفارش پیش رو را برای تسهیل در خرید ارائه داده است.

انتظار می رود که Lightspeed بر روی این پیشنهادات تمرکز کند و شروع به دیدن مزایای Gastrofix ، یک شرکت نرم افزاری مهمان نوازی در آلمان کند که در ژانویه با 61 میلیون دلار پول نقد و حدود 1.4 میلیون سهام رأی فرعی خریداری کرد.

Gastrofix در هنگام خرید بیش از 8000 مکان مشتری داشت ، در حالی که Lightspeed تا 57000 شریک رستوران و خرده فروشی داشت.

Dasilva در تماس با تلفن نشان داد ShopKeep دسترسی Lightspeed را بیش از پیش عمیق خواهد كرد.

وی گفت ، خرید ShopKeep منوط به بسته شدن شرایط عادی است ، اما انتظار می رود تا پایان سال کامل شود.