Suncor 1500 شغل را در میان برنامه کاهش هزینه کاهش می دهد

Suncor Energy 1500 موقعیت شغلی را حذف خواهد کرد زیرا مدیر اجرایی جدید این شرکت برنامه فوری برای کاهش 400 میلیون دلاری هزینه ها را تا پایان سال جاری اعلام کرد.

ریچ کروگر روز پنجشنبه در ایمیلی به کارکنان درباره این طرح اطلاع داد و توضیح داد که چگونه شرکت باید هزینه های کارکنان خود را در رابطه با رقبای خود در Oilpatch کاهش دهد.

تصاویر Kruger’semail توسط کارمندان این شرکت با CBC News به اشتراک گذاشته شد.

“کاهش کارکنان در تمام سطوح سازمان رخ خواهد داد و بر اساس عملکرد و نیاز تجاری خواهد بود. با انجام این کار، کار را حذف خواهیم کرد، با نگاه انتقادی به آنچه انجام می دهیم، چرا آن را انجام می دهیم، چگونه آن را انجام می دهیم و کروگر در این پیام به کارکنان گفت.

او گفت: “من به شما اطمینان می دهم که تصمیماتی مانند این که بر مردم و زندگی آنها تأثیر می گذارد، آسان نیست یا ساده گرفته می شود. با این حال، در حال حاضر، برای اطمینان از رقابت مداوم شرکت ما ضروری است.”

کروگر در مصاحبه ای با سی بی سی نیوز در ماه گذشته پس از مجمع عمومی سالانه شرکت، کاهش مشاغل را رد نکرد، اما گفت که راه های دیگری برای کاهش هزینه ها به جز اخراج وجود دارد.

کروگر در 3 آوریل مدیرعامل شد و متعهد شد که شرکت را به یک “سازمان ساده تر و متمرکزتر” تحت رهبری او تبدیل کند.

در بیانیه ای که از طریق ایمیل ارسال شد، صنه سیتال، سخنگوی این سازمان جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

او گفت: “سانکور همیشه به دنبال فرصت هایی برای افزایش ارزش و بهبود عملکرد در تجارت ما است، کاهش هزینه یکی از این فرصت ها است.”

این شرکت در پایان سال 2022 دارای 16558 کارمند تمام وقت و پاره وقت بود که بر اساس اسناد شرکت نسبت به سال گذشته 16922 نفر کاهش یافته است.

حدود 60 درصد از کارکنان Suncor به عملیات شن و ماسه روغنی آن متصل هستند.

در ماه فوریه، سانکور اعلام کرد که در سه ماهه چهارم سال 2022 2.74 میلیارد دلار درآمد داشته است که 76 درصد افزایش نسبت به 1.55 میلیارد دلار در سه ماهه سال 2021 داشته است.

مردی با کت و شلوار در اتاق جلسه نشسته است و یک نقاشی بزرگ در پس زمینه آن به دیوار آویزان شده است.
ریچ کروگر پس از بازنشستگی از همان سمت با امپریال اویل در سال 2019، مدیر اجرایی جدید Suncor Energy است. (Kyle Bakx/CBC)